Stylizacje gwiazd: krótkie kurtki skórzane i spódnice maxi

Skórzana kurtka, to okrycie, które przydaje się w każdej porze roku. Jeśli będzie odpowiednio ocieplana, to posłuży nam zimą, latem z kolei przyda się podczas chłodnych dni i wieczorów. Pozostałe dodatki i elementy garderoby, jakie dobieramy do kurtki, zależą głównie od pogody. Kiedy jest ciepło, decydujemy się na zwiewne sukienki lub spódnice, topy na ramiączkach lub szorty. Są jednak pewne nieoczywiste połączenia, które prezentują się naprawdę świetnie i nie wymagają spędzenia długiego czasu przed lustrem.

Do takich połączeń należy zestawienie skórzanej kurtki i spódnicy maxi:

Pikowana kurtka skórzana w stylu ramoneski sprawdzi się idealnie zestawiona z crop topem i długą spódnicą uszytą z różnych materiałów. Bardzo stylowe połączenie, które na pewno zwróci uwagę i nada się doskonale na koncert na świeżym powietrzu.

Krótkie kurtki skórzane będą również doskonale prezentowały się ze spódnicą w bardzo miejskim, casualowym klimacie. W tym wypadku kurtka zestawiona została z długą sportową spódnicą dresową. Całość wpisuje się w najnowsze trendy, a połączenie idealnie nada się na wyjścia za zakupy lub miasto.

Niezwykle eleganckie i stylowe połączenie – prosta kurtka skórzana na wiosnę zestawiona została z sukienką maxi. Prosty fason kurtki idealnie współgra z geometrycznymi wzorami na sukience, podkreślając je. Cała stylizacja prezentuje się naprawdę dobrze i nie jest przesadzona. Myślę, że jest to bardzo uniwersalne połączenie, które nada się na większość wyjść.